Lista zakupów0

Kurczak

Sortuj po

Popularność

Filtry


Wybierz marki

Filet z piersi kurczaka
18,99 zł
Filet z piersi Kurczaka Zagrodowego...
27,99 zł
Podudzie z kurczaka tacka 4 szt....
8,99 zł
Udo z kurczaka tacka 4 szt. (0,6-0,8 kg)
8,99 zł
Filet z kurczaka z chowu wybiegowego...
27,99 zł
Filet z uda kurczaka tacka (0,7-0,9 kg)
14,99 zł
Porcje rosołowe z kurczaka z chowu...
6,49 zł
Nogi z kurcząt 2 szt. tacka
8,99 zł
Świeża tuszka z kurczaka
6,99 zł
Noga z Kurczaka Zagrodowego tacka
16,99 zł
Skrzydła z kurczaka tacka 4 szt....
7,99 zł
Podudzie z Kurczaka Zagrodowego tacka
17,99 zł
Kurczak Zagrodowy z Podlasia
12,99 zł
Ćwiartka klasy A z kurczaka
5,95 zł
Udo z Kurczaka Zagrodowego tacka
17,99 zł
Skrzydła z kurczaka z chowu...
10,99 zł
Kurczak z chowu wybiegowego "Jakość z...
13,99 zł
Uda z kurczaka z chowu wybiegowego...
17,99 zł
Podudzie z kurczaka z chowu...
17,99 zł
SuperDrob Mięso mielone z kurczaka...
8,99 zł
Połówka Kurczaka Zagrodowego z...
14,99 zł

Spośród wszystkich dostępnych gatunków drobiu, na polskich stołach zdecydowanie najczęściej pojawia się kurczak. Można z niego przygotować zarówno prosty, codzienny posiłek, jak i wyczarować wystawny niedzielny obiad. Warto dodać, że przyrządzenie takiego posiłku nie zajmuje wiele czasu. Nie jest to żadna filozofia. W Internecie czy książkach kucharskich potrawy z kurczaka to temat szeroko omawiany, więc z pewnością znajdziesz propozycje na miarę Twoich możliwości. Filet z kurczaka nadaje się do pieczenia, smażenia oraz gotowania.

Mięso z kurczaka – właściwości

Jeśli chodzi o właściwości odżywcze, mięso z kurczaka stanowi wartościowe źródło wielu z nich. W tym gatunku mięsa znajduje się dużo łatwo przyswajalnego białka, witamin i składników mineralnych. Z tego względu poleca się je sportowcom, a także dzieciom czy osobom starszym – ponieważ jest bardzo delikatne. W naszej ofercie dostępne jest mięso z kurczaka, które spełnia restrykcyjne normy unijne w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia. Osobom, które chcą mieć absolutną pewność, że jedzą kurczaki wolne od antybiotyków i hormonów, polecamy pierś z kurczaka zagrodowego.

Kurczak w daniach kuchni polskiej i zagranicznej

Mięso z kurczaka nadaje się do wielu potraw. Większość z nich jest bardzo prosta w przygotowaniu i nie wymaga szczególnych umiejętności. Nic dziwnego, że mięso z kurczaka stało się popularne w wielu krajach, nie tylko w Polsce. Kuchnia azjatycka jest tego najlepszym przykładem. Potrawy z piersi czy filetów z kurczaka pojawiają się w menu wielu chińskich restauracji. Spotkamy się tam między innymi z kurczakiem w sosie słodko-kwaśnym, a także na ostro. Ogromną zaletą tego rodzaju mięsa jest możliwość dowolnego doboru dodatków. Udka z kurczaka doskonale smakują smażone bądź pieczone, z ziemniaczkami i surówką. Równie dobrze kurczak komponuje się z ryżem i sosem, na przykład w potrawce. Na bazie kurczaka można przyrządzić smaczne, wartościowe zupy, które dzięki mięsnemu dodatkowi zyskają wyjątkowy aromat.

Sklep Carrefour – zawsze świeże mięso z kurczaka

W naszej ofercie dostępne są różne części kurczaka, z których przygotujesz pyszny obiad dla całej rodziny. Asortyment sklepu Carrefour obejmuje filety z piersi kurczaka, uda i podudzia, skrzydełka, tuszki oraz nogi z kurcząt, a także mięso mielone z kurczaka. Polecamy mięso drobiowe z ekologicznego chowu wybiegowego, posiadające wyjątkowe walory smakowe i zdrowotne. Kupując u nas, masz pewność, że wybierasz świeże mięso ze sprawdzonych hodowli, pakowane i transportowane w odpowiednich warunkach. To gwarancja wysokiej jakości i wyśmienitego smaku.