Lista zakupów0

Jeden login i jedno hasło
na carrefour.pl i zakupy codzienne.

Dowiedz się więcej

Zarejestruj się, aby zrobić zakupy online

Masz już konto?

Zaloguj się

Chcesz otrzymywać newsletter (informacje handlowe przesyłane drogą elektroniczną) z aktualnymi promocjami na podany adres e-mail i numer telefonu?

Powyższe zgody można wycofać w każdym czasie kontaktując się z administratorem danych osobowych (Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72, 03-734 Warszawa) poprzez adres email: carrefour@galluppolska.pl , telefonicznie pod numerem 801 200 000 lub pisemnie na adres siedziby administratora, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania zrealizowanego przed wycofaniem zgody.
MAM JUŻ KONTO, CHCĘ SIĘ ZALOGOWAĆ
¹ Aktualizowana na bieżąco lista tych podmiotów znajduje się na stronie internetowej carrefour.plAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72, 03-734 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy o świadczenie usług o świadczenie usług drogą elektroniczną na zasadach określonych w Regulaminie, a w szczególności w celu założenia konta w sklepie internetowym zakupycodzienne.carrefour.pl i umożliwienia Pani/Panu dokonywanie zakupów w tym sklepie, jak również w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa ciążących na administratorze, w celu komunikacji marketingowej oraz w celu prowadzenia analiz marketingowych w tym profilowania. Więcej o przetwarzaniu danych, w tym o przysługujących Ci prawach

Bezpieczne płatności

Dostawa do domu

Świeże produkty

Podwójna weryfikacja zawartości paczki

Drive

SąSiatki

Coolomat

Odbiór w sklepie Carrefour