Lista zakupów0
świeże mięso

Kategorie

Sortuj po

Popularność

Filtry


Wybierz marki

Świeża tuszka z kurczaka
7,19 zł
Filet z piersi kurczaka
18,99 zł
Skrzydła z kurczaka
7,99 zł
Filet z uda kurczaka
14,99 zł
Indykpol Samo dobro Mięso z indyka na...
8,99 zł
Żołądki z kurczaka
6,99 zł
Serca z kurczaka
6,99 zł
Filet z piersi indyczej
23,99 zł
Kurczak z chowu wybiegowego "Jakość z...
13,99 zł
Filet z kurczaka z chowu wybiegowego...
27,99 zł
Uda z kurczaka z chowu wybiegowego...
17,99 zł
Podudzie z kurczaka z chowu...
17,99 zł
Filet z piersi Kurczaka Zagrodowego...
27,99 zł
Udo z Kurczaka Zagrodowego tacka
17,99 zł
Schab wieprzowy bez kości tacka
17,39 zł
Schab wieprzowy bez kości stek tacka
22,89 zł
Szynka wieprzowa bez kości tacka
17,89 zł
Łopatka wieprzowa bez kości tacka
16,79 zł
Boczek wieprzowy bez kości tacka
19,29 zł
Żeberka wieprzowe paski tacka
20,99 zł
Karkówka wieprzowa bez kości tacka
20,29 zł
Mostki wieprzowe mięsne tacka
14,69 zł
Polędwiczki wieprzowe tacka
28,35 zł
Kiełbasa biała surowa MAP
13,99 zł

24 produktów

Świeże mięso

Mięso to znane źródło energii i wyjątkowego smaku. Smażone, gotowane lub pieczone, stanowi składnik wielu dań, zwłaszcza obiadowych. Aby jednak czerpać z posiłku prawdziwą przyjemność, warto wybrać dobrej jakości mięso. W ofercie sklepu Carrefour można nabyć mięso z kurczaka, wołowinę i wieprzowinę, a nawet mięso z królika. Gwarantujemy świeżość oraz znakomity aromat naszych mięs, z których można przyrządzić wiele wyśmienitych potraw.


Mięso drobiowe – popularny składnik wielu dań


Kuchnia polska obfituje w mięsne smaki, a drób jest jednym z najczęściej wybieranych gatunków. W sklepie Carrefour dostępne są świeże filety z piersi kurczaka, skrzydła, podudzia, a także wątróbki i serca. Mięso z kurczaka można nabyć także w całości. Oferujemy pochodzące z chodu wybiegowego kurczaki, hodowane bez antybiotyków i karmione pokarmem bez GMO. Wyraźna struktura i aromat to efekt pochodzenia mięsa prosto z polskiej wsi. Mięso drobiowe ze sklepu Carrefour stanowi gwarancję nieprzeciętnego smaku i doskonałą podstawę
wielu posiłków. Długi chów drobiu wpływa na jakość mięsa, a szczelne opakowanie pozwala zachować jego świeżość. Oferujemy także porcje rosołowe, doskonałe do przygotowania aromatycznej zupy.

Mięso wołowe w ofercie sklepu Carrefour


Poza drobiem, sklep Carrefour posiada także w swojej ofercie inne gatunki mięsa. Należy do nich wołowina, która kusi miękkością i soczystością, odpowiednia na gulasz, zrazy, pieczeń lub jako baza wywarów i zup. Oferujemy mięso wołowe w formie udźca, karku czy łopatki, a także flaki wołowe lub gotowe do smażenia, wysokiej jakości steki. W naszej ofercie znalazło się także wołowe mięso mielone o małej zawartości tłuszczu. W sklepie Carrefour można nabyć również smaczną wieprzowinę. Schab wieprzowy, szynka, łopatka, boczek czy karkówka stanowią prawdziwe przysmaki. Mięso wieprzowe to także mostki, golonki, polędwiczki i
aromatyczna kiełbasa. Polecamy również uprzednio zamarynowane i odpowiednio
przyprawione wieprzowe produkty, które wystarczy poddać działaniu wysokiej temperatury, by cieszyć się ich wyjątkowym smakiem. Wieprzowe mięso mielone z kolei doskonale sprawdza się jako farsz dla warzyw, w zestawie z makaronem lub kaszą.