Lista zakupów0
świeże mięso

Kategorie

Sortuj po

Popularność

Filtry


Wybierz marki

Świeża tuszka z kurczaka
6,99 zł
Filet z piersi kurczaka
18,99 zł
Nogi z kurcząt 2 szt. tacka
8,99 zł
Podudzie z kurczaka tacka 4 szt....
8,99 zł
Udo z kurczaka tacka 4 szt. (0,6-0,8 kg)
8,99 zł
Skrzydła z kurczaka tacka 4 szt....
7,99 zł
Filet z uda kurczaka tacka (0,7-0,9 kg)
14,99 zł
Indykpol Samo dobro Mięso z indyka na...
8,99 zł
Wątróbki z kurczaka
5,99 zł
Żołądki z kurczaka
6,99 zł
Serca z kurczaka
6,99 zł
Filet z piersi indyczej
24,99 zł
Kurczak z chowu wybiegowego "Jakość z...
13,99 zł
Filet z kurczaka z chowu wybiegowego...
27,99 zł
Porcje rosołowe z kurczaka z chowu...
6,49 zł
Uda z kurczaka z chowu wybiegowego...
17,99 zł
Skrzydła z kurczaka z chowu...
10,99 zł
Podudzie z kurczaka z chowu...
17,99 zł
Serca z kurczaka z chowu wybiegowego...
6,00 zł
Watroba z kurczaka z chowu...
6,00 zł
Żolądki z kurczaka z chowu...
6,00 zł
Kurczak Zagrodowy z Podlasia
12,99 zł
Filet z piersi Kurczaka Zagrodowego...
27,99 zł
Udo z Kurczaka Zagrodowego tacka
17,99 zł

24 produktów

Świeże mięso

Mięso to znane źródło energii i wyjątkowego smaku. Smażone, gotowane lub pieczone, stanowi składnik wielu dań, zwłaszcza obiadowych. Aby jednak czerpać z posiłku prawdziwą przyjemność, warto wybrać dobrej jakości mięso. W ofercie sklepu Carrefour można nabyć mięso z kurczaka, wołowinę i wieprzowinę, a nawet mięso z królika. Gwarantujemy świeżość oraz znakomity aromat naszych mięs, z których można przyrządzić wiele wyśmienitych potraw.


Mięso drobiowe – popularny składnik wielu dań


Kuchnia polska obfituje w mięsne smaki, a drób jest jednym z najczęściej wybieranych gatunków. W sklepie Carrefour dostępne są świeże filety z piersi kurczaka, skrzydła, podudzia, a także wątróbki i serca. Mięso z kurczaka można nabyć także w całości. Oferujemy pochodzące z chodu wybiegowego kurczaki, hodowane bez antybiotyków i karmione pokarmem bez GMO. Wyraźna struktura i aromat to efekt pochodzenia mięsa prosto z polskiej wsi. Mięso drobiowe ze sklepu Carrefour stanowi gwarancję nieprzeciętnego smaku i doskonałą podstawę
wielu posiłków. Długi chów drobiu wpływa na jakość mięsa, a szczelne opakowanie pozwala zachować jego świeżość. Oferujemy także porcje rosołowe, doskonałe do przygotowania aromatycznej zupy.

Mięso wołowe w ofercie sklepu Carrefour


Poza drobiem, sklep Carrefour posiada także w swojej ofercie inne gatunki mięsa. Należy do nich wołowina, która kusi miękkością i soczystością, odpowiednia na gulasz, zrazy, pieczeń lub jako baza wywarów i zup. Oferujemy mięso wołowe w formie udźca, karku czy łopatki, a także flaki wołowe lub gotowe do smażenia, wysokiej jakości steki. W naszej ofercie znalazło się także wołowe mięso mielone o małej zawartości tłuszczu. W sklepie Carrefour można nabyć również smaczną wieprzowinę. Schab wieprzowy, szynka, łopatka, boczek czy karkówka stanowią prawdziwe przysmaki. Mięso wieprzowe to także mostki, golonki, polędwiczki i
aromatyczna kiełbasa. Polecamy również uprzednio zamarynowane i odpowiednio
przyprawione wieprzowe produkty, które wystarczy poddać działaniu wysokiej temperatury, by cieszyć się ich wyjątkowym smakiem. Wieprzowe mięso mielone z kolei doskonale sprawdza się jako farsz dla warzyw, w zestawie z makaronem lub kaszą.